ליצירת קשר

  אודותינו

  נעים להכיר, שמי אליעזר חזות בוגר טכניון ותואר ראשון בהנדסת חשמל, יועץ משכנתאות מוסמך, חבר התאחדות יועצי המשכנתאות הארצית, עם נסיון עשיר בעולם ההיטק, יזמות הנדלן ופיננסים.

  כיהנתי בעבר כסמנכ"ל פיתוח בחברות הייטק עם וותק מצטבר של כ-28 שנה בניהול קבוצות פיתוח ופרויקטים מורכבים ועתירי תקציב, יזם ומשקיע נדלן ב-15 שנים אחרונות, יועץ משכנתאות מוסמך ובעל נסיון עשיר בניהול ומימון פרויקטים גדולים ומורכבים בהייטק והנדל"ן

  החזון שלי הוא לעזור למשפחות לחסוך כסף במימון המשכנתא, תוך ליווי מקיף ושקוף של המשפחה והתגברות על הבירוקרטיה שבדרך. הצורך להשפיע וללוות משפחות לחסכון במשכנתא צמח אצלי לאורך השנים בהם ביצעתי עסקאות נדל"ן וראיתי את הרווחים הגדולים שהבנקים מרויחים עלינו. כשחקרתי, ירדתי לעומקם של דברים והתמקחתי מול הבנקים השונים, הצלחתי להוזיל את עלויות המשכנתא בצורה משמעותית.

  לקיחת המשכנתא הינה אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתם לוקחים במהלך החיים שמצריכה ידע, הבנה, התאמת צרכים לטווח ארוך, בנית התמהיל האופטימאלי, ניהול סיכונים, מיקוח מול הבנקים והתגברות על הבירוקרטיה. תכנון נכון ויעיל של המשכנתא יכול לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים בעלויות המשכנתא.

  אנחנו נלווה אתכם בתהליך לקיחת המשכנתא ברצינות ובמקצועיות הראויה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו

   מומחים בנדל"ן
   תכנון פיננסי מקדים לפני לקיחת המשכנתא
   חסכון של עשרות / מאות אלפי שקלים
   תמהיל משכנתא אופטימלי
   גידור סיכונים עתידיים
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל